سلمان هاشمیسلمان هاشی متولد شهريور 62 در مشهد آهنگساز ,مدرس , نوازنده پيانو, تحصيل کرده کنسرواتوار موسيقی تهران , موسس و مدير استوديو آرون در مشهد ميباشد.

او كودكي خود را در فضايي آشنا با موسيقي گذراند و اين شرايط سبب ساز تقويت گوش موسيقايي او شد. در حاليكه آموختن موسيقي را از سن ٨ سالگي آغاز كرد، كمي بعد مقام هاي متعددي در مسابقات موسيقي كسب نمود كه از جمله آنها مي توان به مقام اول نوازندگي پيانوي نوجوانان كشور در ١١ سالگي اشاره نمود و در همان سال موفق به كسب مقام سوم نوازندگي رده نوجوانان در كل سازها در شهر ساري شد.

موفقيت هاي او در حيطه موسيقي ادامه پيدا كرده و به عنوان دانشجوی برتر کنسرواتوار تهران در سالهای 90 و 91 برگزيده شد .از اساتيد وی ميتوان به استاد کيوان علايی , پروفسور کلارا بوکوچاوا مدرس پيانو از گرجستان, دکتر مارينا اقابکيان از ارمنستان و استاد الهاميان در تئوری موسيقی دکتر هما سادات افسری تحصيل کردهء ايتاليا و فرانسه در دروس تاريخ هنر و اوزان شعری , پروفسور تنگيز ياخاشويلی از گرجستان و امير انجيری در هارمونی آهنگسازی اشاره کرد

وی دوره های صدا برداری واکوستيک و نرم افزار و ميکس و مسترينگ را در نزد استاد ساعد آذری مدرس صدا وسيما در کنسرواتوار تهران گذراند و در مشهد نيز از تجربيات استاد محمدجواد سامنژاد بهره برد .

تدريس او, از سال 81 با تئوری موسيقی و نت خوانی و پيانو عمومی در فرهنگسرای غدير اغاز شد و در موسسه فرهنگی و هنری فروغ زندگی ادامه پيدا کرد . به مدت 3سال مدرس انجمن موسيقی مشهد در رشته های مبانی نظری موسيقی و پيانو بوده و در آموزشگاههای متعددی در مشهد و نوشهر و تنکابن به تدريس پرداخته و در حال حاضر نيز مشغول تدريس پيانو در آموزشگاهای شکوه ،شباهنگ و بامداد و همچنين ساخت و تنظيم و توليد موسيقی ميباشد و نايب رييس انجمن صنفی کارگری موسيقی خراسان است. در سال 93 استوديو آرون را تاسيس و تجهيز کرد و در سال 95 مدرک صدابرداری و ميکس و مسترينگ از Vivid Sound استراليا دريافت کرد وی ساخت بيش از 150 اثرمذهبی و انقلابی برای شهرداری مشهد و ساخت و تنظيم و صدابرداری قطعات متعددی برای هنرمندان و مدرسين آواز مشهد را در کارنامه خود دارد و در سال 96 آلبوم وی با نام حتی به روزگاران با مجوز رسمی حوزه هنری تهران روانه ی بازار شد و همزمان با رونمايی آلبوم کنسرت او در تالار حوزه هنری تهران نيز برگزار شد.

وی سرپرستی و آهنگسازی گروه موسيقی آرون را از سال 92 بر عهده داشته که چند کنسرت در مشهد وتهران از نتايج آن بشمار ميرود.